Wellness & SPA

 

Jedną z form wypoczynku, którą oferujemy naszym gościom jest przestrzeń Wellness & SPA powstała z inspiracji naturą oraz otaczającą dwór przyrodą. Znajdziesz w niej wytchnienie od pędu codzienności, zwolnisz i zatrzymasz się.

spa & welness

Odprężysz się korzystając z sauny lub jacuzzi z hydromasażem. Zregenerujesz ciało pielęgnacyjnymi zabiegami, opartymi na naturalnych kosmetykach o tradycyjnych recepturach, a w strefie chilloutu zrelaksujesz się na wygodnym leżaku z kieliszkiem wina w dłoni.

Dodatkowo na miłośników aktywnego relaksu czeka 4ha park, zaprojektowany jako naturalne uzupełnienie dworu. Alejki, ławki, bogate nasadzenia roślin w parku to idealne otoczenie, w którym zrealizujesz swoje plany treningowe, czerpiąc prawdziwą przyjemność z ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Zarezerwuj Pokój

Do Państwa dyspozycji mamy 20 wspaniałych w pełni wyposażonych pokoi

Dwór w Żytnie

ul. Konopnickiej 92
97-532 Żytno

Projekt pn.: „Adaptacja dworu Jana Nepomucena Siemieńskiego (wraz z parkiem dworskim) w Żytnie na cele turystyczno-kulturalne” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.